Our YouTube channel Our VKontakte group Facebook Newsletter
English | Українська | Русский
Larisa Online English Club

Особливі програми

Special programs
Часто учні не потребують цілого курсу англійської. Дехто хоче лише повторити граматику, інші - розвинути мовні навички. Часом учні потребують особливого словникового запасу для роботи, навчання за кордоном або туризму. Щоб задовольнити ці потреби, ми створили цілу низку спеціальних програм.
Дізнатись більше


Англійська по скайпу

English by Skype
Навчатись дистанційно дуже зручно для мешканців сільської місцевості, інших областей України, які хочуть навчатися у нас, для людей, які не мають достатньо часу на поїздки до школи, для іноземців, які хочуть вивчити мову завчасно, ще у своїй країні. Перший пробний урок англійської (30 хвилин) - безплатно!
Дізнатись більше


Англійський клуб

Free English Club
Понад вісім років. 400 суботніх засідань англійського клуба. 800 годин безплатних занять англійською. Тисячі відвідувачів. 48 тисяч хвилин. Все для людей, що вивчають англійську в Миколаєві (Україна). Прийшов час створювати найкращий Англійський клуб у світі. LarisaEnglishClub.com. Щось нове!
Дізнатись більше


Тестування з англійської

Free English Grammar Testing
Перш ніж почати заняття, всі наші учні обов’язково проходять тестування на знання англійської. Таким чином наші вчителі можуть не лише визначити рівень учня, але і виявити прогалини у знаннях, щоб потім звернути на них особливу увагу. Доступні тести для рівнів Elementary, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced. Тестування безплатне і не вимагає реєстрації на сайті.
Дізнатись більше


Самостійне навчання


Наш сайт розрахований на учнів, які вчаться не лише у класі, але і самостійно. Ми збираємо і самі розробляємо навчальні матеріали, які, на нашу думку, можуть бути корисними людям при вивченні англійської. На нашому сайті є збірки текстів, підручники, відео- та аудіоматеріали.
Дізнатись більше


Навчання в групах

Group Lessons
Цей вид навчання є найпопулярнішим. Він чудово підходить людям, які мають намір займатись ґрунтовно та поступово, курс за курсом. Серед переваг групового навчання - спілкування з іншими студентами та доволі низька ціна. Також цю форму навчання часто обирають корпоративні клієнти - підприємства, що навчають своїх співробітників англійської.
Дізнатись більше


Індивідуальні заняття

Private Lessons
Наші високопрофесійні вчителі постійно проводять індивідуальні та парні заняття як у приміщенні нашої школи, так і по скайпу. Крім більш швидкого темпу, серед переваг індивідуальних занять - можливість скористатись нашими спеціальними програмами.
Дізнатись більше


Гнучка система оплати

Flexible Payment
Часто на курсах іноземних мов доводиться платити одразу за весь курс. Це своєрідне страхування для школи плюс стимул для студентів не пропускати заняття. Але у нашій школі ми маємо інший підхід. Ми знаємо, що більшість наших учнів - дорослі відповідальні люди, зацікавлені в ефективному навчанні. Тому плата за заняття в нашій школі більш гнучка.
Дізнатись більше


Власні підручники

Free E-Books

У нашій школі для групових занять ми використовуємо підручники New Headway (доречі, ви можете скористатись акційною пропозицією при їх придбанні). Крім того, вчителі використовують багато інших видань та інтернет-ресурсів. Але є в нашій школі добірка навчальних посібників, створених або адаптованих викладачами нашої школи. Ці учбові посібники ви можете скачати на нашому сайті цілком безплатно!
Дізнатись більше


Семінар з граматики

Free English Grammar Workshop
Під час засідань Англійського клубу при проводимо також семінар з граматики. Маєте питання? Прийдіть і задайте його нашому викладачу, носію англійської мови з США. Щосуботи ми обговорюємо різноманітні теми, що стосуються вивчення англійської. Відвідування семінара, як і Англійського клуба, цілком безкоштовне!
Дізнатись більше


Підписка на розсилку

Newsletter
Хочете дізнаватись про всі акції в нашій школі, а також про нові розділи на нашому сайті? Підпишіться на нашу розсилку. Ми намагаємось включати до наших листів лише найважливіші новини. Якщо вам не сподобається, ви завжди можете відписатись від розсилки.
Підписатись


Larisa Business

Larisa Business Community
Наша школа намагається приймати активну участь в житті міста. Ми проводимо різноманітні заходи (див. Календар подій), а також надаємо інформаційну підтримку при їх проведенні. Крім того, на нашому сайті є цілий розділ, присвяченій діловому життю Миколаєва. Тут може бути інформація про ваш бізнес!
Дізнатись більше


Ресурси для вчителів

Teacher's resourses
На нашому сайті ви знайдете безліч корисних ресурсів для вивчення англійської мови. Але ми намагаємось допомогти і вчителям - як навчальними посібниками, так і методичними рекомендаціями.
Дізнатись більше


Наш канал на YouTube

Our YouTube Channel
Ми посітйно працюємо над створенням учбових відеороликів і аудіозаписів. На нашому каналі ви знайдете ресурси для різних рівнів - від відеословника і флешкарток для тих, хто лише починає накопичувати словниковий запас, до відеокниг (казок) з начиткою у виконанні носія англійської мови.
Дивитись канал


Ми у соціальних мережах

Larisa School in Social Networks
Ви можете знайти нас у Facebook. Ми намагаємось публікувати в наших групах те, що стосуєтсья вивчення англійської мови взагалі, а також новини нашої школі, такі як акційні пропозиції та нові сторінки сайта.
Також запрошуємо підписатись на наші канали на YouTube і SoundCloud.
   
Laris Web. Get online today! Web hosting, domain names, website builder
 
Акция!


Special Offer!
..
Free Headway
Workbook!
Sign Up Now!
 

Locations of visitors to this page


На початок сторінки