Підготовка до тесту

IELTS
 
Внаслідок глобалізації люди стають більш мобільними. Зараз нікого не дивує, що студенти можуть поїхати вчитися за кордон або молоді спеціалісти - працювати.

По суті, все, що для цього треба, - знання іноземної мови, найчастіше - англійської. Нею говорять більше людей, ніж будь-якою іншою. Англійська мова стає справді міжнародною. 

Але знання іноземної мови повинно бути на хорошому рівні, щоб людима могла вільно спілкуватися, сприймати інформацію. Для того, аби працедавець чи керівництво навчального закладу були впевнені, що людина знає потрібну мову, запровадили таку собі зовнішню систему оцінювання.

Найвідомішим тестом з англійської мови є IELTS - Іnternational English Language Testing System (міжнародна система тестування англійської мови). Цей тест був створений ще 1989 року.

Результати тесту IELTS визнаються в Австралії, Новій Зеландії, Ірландії, Канаді, Великобританії, та ПАР. Також цей тест проходять для навчання у США.

Наша програма допомагає студентам в повній мірі зрозуміти процедуру тестування і дізнатися, що необхідно, щоб скласти іспит. Наша програма також пропонує додаткові заняття з граматики і розмовну практику (за бажанням студента).

В залежності від своїх потреб людина може обрати одну з двох версій тесту IELTS - Academic або General Training.

Якщо проходження тесту потрібно для вступу до навчального закладу або післянавчальної практики, обирають Academic.

General Training - тест для тих, хто збирається переїжджати до англомовної країни або працювати там.

Academic розрахований на те, що для навчання у вишах потрібно мати специфічний словниковий запас, більш академічний. General Training - більш загальний.

Формат Тесту
Особи, що проходять тестування, виконують завдання чотирьох модулів. Listening (слухання) та Speaking (мовлення) - однакові для всіх, а Reading (читання) і Writing (писання)  відрізняються для версій Academic та General Training.

Загальний час проходження тесту - 2 години 45 хвилин.

Тест зі слухання триває близько 30 хвилин. Він складається з чотирьох секцій, награвання звучать в порядку зростання складності. Кожна секція може являти собою діалог чи монолог.

Тестове завдання відтворюється тільки один раз, на питання секції потрібно відповідати під час прослуховування (є додатковий час для перевірки своїх відповідей).

Тест з читання триває протягом 60 хвилин. Текст буде різний для Academic Reading та General Training Reading. Кожна з версій складаєтсья з трьох секцій, розташованих в порядку зростання складності.

Тест з писання також триває протягом 60 хвилин. Тексти, знову ж таки, різні для Academic Writing та General Training Writing. Особи, що складають тест, повинні виконати два письмові завдання, які вимагають різних стилів письма. Вибору теми немає.

Тест з мовлення складається з інтерв'ю один на один з кваліфікованим експертом. Екзаменатор проведе кандидата через три частини тесту.

Перша частина - вступ та інтерв’ю. Питатимуть загальні речі - про домівку, інтереси, освіту і таке інше.

У другій частині людині видадуть картку, на якій буде зазначено конкретну тему і питання, що мають бути висвітлені. На підготовку дається одна хвилина, після чого очікується, що особа розкриє тему за дві хвилини. Під час цієї частини екзаменатор може задати пару питань.

У третій частині буде обговорення теми з другої частини тесту. Загалом тест з мовлення займає 11-14 хвилин. В окремих випадках він може проводитись першим з чотирьох тестів.

Оцінювання
За кожен компонент тестування виставляються окремі бали. Вони округляються та додаються, утворюючи загальний бал.

Тест IELTS не можна здати чи провалити. Він створений для того, щоб визначити рівень володіння англійською мовою. Загалом таких рівнів (за результатами тесту) дев’ять.

Різні навчальні заклади можуть вимагати різні рівні обов’язкового володіння англійською.

Якщо вам потрібна допомога в підготовці для здачі тесту IELTS, зв’яжіться з нами!

Додаткову інформацію про тестування IELTS можна отримати на сайті Британської Ради.